ALFA Finservis, s.r.o. 

Váš finanční poradce pro Tišnov, Kuřim a okolí

Víme, že alfou a omegou spokojeného života jsou také peníze.

Máme skutečně široké portfolio finančních produktů a spolupracujeme s mnoha významnými finančními institucemi na území ČR.

Proto jsme schopni najít řešení pro každou životní situaci většiny z vás. Nejlépe Vám to můžeme dokázat tak, že si nás vyzkoušíte. Objednejte si schůzku s naším finančním poradcem, nebo nám zašlete svůj požadavek a my vám jej pomůžeme vyřešit. Naši poradci se pohybují na finančně poradenském trhu již více než 20 let a jsou tak nejlepší volbou pro vaše finance.

Vítejte na stránkách společnosti, která dobře ví, že alfou a omegou spokojeného života jsou také peníze. Pro jejich získání a správné nakládání s nimi je potřeba znát přednosti a způsoby užití mnoha finančních produktů, které se na finančním trhu nacházejí a kterými nás každý den různé firmy a média doslova „masírují“. V této „finanční džungli“ není vůbec jednoduché se pro běžného občana správně orientovat a proto je tady naše společnost ALFA Finservis, s.r.o., která vám pomůže bezpečně a profesionálně záležitosti týkající se osobních a firemních financí vyřešit. Jsme společností finančně poradenskou a hlavně nezávislou. Alfou a omegou činnosti naší firmy je komplexní poradenství, navrhování a tvorba takových řešení, která klienta zajistí ve všech finančních situacích a oblastech života – ať již ve věku pracovně aktivním, nebo na zaslouženém odpočinku. Naší velkou výhodou je profesionalita, nezávislost, následný servis, zájem o klienta a jeho potřeby i v dalším období, což jsou činnosti, kterými se odlišujeme od mnoha podobných společností. Prodejem produktu naše práce nekončí, ale naopak začíná …

Máme skutečně široké portfolio finančních produktů a spolupracujeme s mnoha významnými finančními institucemi na území ČR, takže jsme schopni najít řešení pro každou životní situaci většiny z vás. Nejlépe Vám to můžeme dokázat tak, že si nás vyzkoušíte. Objednejte si schůzku s naším finančním poradcem, nebo nám zašlete svůj požadavek a my vám jej pomůžeme vyřešit.

Pokud máte pocit, že naši společnost, ani žádného finančního poradce nepotřebujete, tak se velmi mýlíte. Možná si myslíte, že pojistek a jiných finančních produktů již máte uzavřených dost a že nejlépe vám poradí pracovnice v bance, nebo na poště. V tom je ale ten největší omyl. My jsme zde proto, abychom dali té změti smluv určitý řád a prozkoumali, jestli je to právě to, co potřebujete, co povede ke splnění vašich přání a cílů. Naší velkou výhodou je, že jsme nezávislí, protože naši společnost nevlastní žádná banka, ani pojišťovna a jsme schopni porovnat nabídky většiny finančních společností na českém trhu skutečně objektivně.

Na závěr nezbývá nic jiného, než konstatovat, že kvalitního finančního poradce potřebuje každý a tím vaším bychom mohli být právě my ALFA Finservis, s.r.o.