SPOŘENÍ A INVESTICE

services 4Chcete se zajistit na stáří ve formě penzijního připojištění nebo byste rádi investovali volné finanční prostředky? Rádi vám poradíme, jak co nejvýhodněji zhodnotit vaše úspory.

Nespoléhejte se na důchod od státu a zajistěte se na stáří sami. Existuje celá řada finančních produktů, díky kterým si můžete zabezpečit důchodovou rentu ve výši, kterou si sami určíte. Jen tak se nebudete muset obávát, že nevyjdete s prostředky z důchodového zabezpečení garantovaného státem.

Víme, že není snadné se v aktuální nabídce penzijních připojištění a dalších forem spoření a investic orientovat. Proto jsme připraveni s Vámi probrat možnosti a zvolit formu spoření, která vám bude nejvíce vyhovovat a zároveń bude pro vás nejvýhodnější.

Nabízíme tyto produkty v oblasti spoření a investic:

  • stavební spoření
  • doplňkové penzijní připojištění
  • investiční programy
  • alternativní investiceRádi vám prozradíme více i o možnosti investovat do vybraných korporátních dluhopisů s garantovaným výnosem a jiných zajímavých alternativních investic (rychlerostoucí dřeviny, kryptoměny).

 

Spolupracujeme s těmito finančními institucemi:

wustenrot stavebni sporitelna stavebni sporitelna ceske sporitelny csob penzijni spolecnost

is conseqinvesticni spolecnost ceske sporitelnypenzijni spolecnost ceske sporitelnypenzijni spolecnost kbaxa investice penzijni spolecnost ceske pojistovny

 

raiffeisen stavebni sporitelna

 

Obraťte se na nás pomocí níže uvedeného formuláře nebo volejte na telefonní číslo 604 500 512.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá