Jak již bylo v úvodu sděleno, naše společnost je firmou finančně poradenskou a nezávislou na jakékoliv bance, pojišťovně, nebo jiné finanční instituci. Z uvedeného důvodu můžeme nabídnout skutečně nezávislé poradenství a možnost výběru z více nabídek různých společností. Jsme schopni vám posoudit výhodnost stávajících smluv, případně zpracovat nabídky v následujících oblastech.

Pojištění osob

Pojištění osob

Potřebujete sjednat investiční životní či snad rizikové nebo úrazové pojištění? Rádi vám s čímkoliv poradíme a vybereme ten nejvhodnější produkt z nabídky českých pojišťoven.

pojištění majetku

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Potřebujete pojistit domácnost, sjednat havarijní pojistku nebo povinné ručení na auto? Nastupujete do nového zaměstnání a chtěli byste si pro jistotu uzavřít "pojistku na blbost"? V tom případě jste tady správně! Spolupracujeme s nejvýznamějšími pojišťovnami na trhu, takže vám vybereme a spočítáme pojištění na míru. Můžete si vybrat z následujících druhů pojištění:

spoření a investice

SPOŘENÍ A INVESTICE

Chcete se zajistit na stáří ve formě penzijního připojištění nebo byste rádi investovali volné finanční prostředky? Rádi vám poradíme, jak co nejvýhodněji zhodnotit vaše úspory.

ÚVĚRY

Nezáleží na tom, na co byste si rádi půjčili peníze. Dokážeme pro vás najít ten nejvýhodnější úvěr, hypotéku nebo půjčku u některé z našich tuzemských bankovních institucí. Také zprostředkováváme půjčky od prověřených nebankovních společností.

POJIŠTĚNÍ PODNIKATELSKÝCH RIZIK

Nabízíme širokou paletu pojištění pro podnikatele - ať už vás zajímá pojištění majetku firmy, podnikatelských rizik nebo odpovědnosti z podnikání.

Speciální produkty

Vedle běžného spoření, pojištění osob, majetku a podnikatelských rizik nabízíme také tyto zajímavé produkty: