Proč právě ALFA Finservis, s.r.o.

Pomůžeme vám zorientovat se v široké nabídce pojištění, úvěrů a investic

Disponujeme širokým portfoliem finančních a pojistných produktů - spolupracujeme s téměř všemi pojišťovnami, penzijními fondy a bankami na území ČR, a tak vám můžeme ušetřit čas, který byste strávili návštěvou jednotlivých poboček.

U nás si pod jednou střechou vyberete z nabídky těch nejlepších finančních institucí - probereme s vámi jejich nabídky a společně vybereme to objektivně nejlepší řešení pro vás a vaši rodinu. Navštivte naši kancelář a přesvědčte se osobně. Sjednejte si nezávazně schůzku s naším finančním poradcem, nebo nám zašlete svůj požadavek a my vám jej pomůžeme vyřešit.

Pro zhodnocení vašich finančních prostředků vám můžeme nabídnout jak běžné konzervativní produkty, tak neotřelé moderní způsoby investic s pevným výnosem přesahujícím 5% p.a., nebo s negarantovaným výnosem, který se dlouhodobě pohybuje na úrovni ročního zhodnocení 12% a více. 

kancelář  ALFA Finservis, s.r.o. v Tišnově
kancelář  ALFA Finservis, s.r.o. v Tišnově

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost ALFA Finservis, s.r.o., která je v oblasti:

  • - pojištění registrovaná podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele pojištění,

  • - investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaný zástupce investičního zprostředkovatele,

  • - doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření,

  • - spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

  • u společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.
    Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.